Belgijskie dywany sznurkowe

Z pewnością każdy z nas lubi chodzić po mieszkaniu bosą stopą po ciepłym, puszystym dywanie. Daje nam to ogromne poczucie komfortu, otula przytulnością, sprawia, że czujemy się w swoim domu po prostu dobrze i przyjemnie. Niestety dywan z długim włosiem, czy to wełniany, czy też syntetyczny (np. typu shaggy) nie zawsze jest dobrym wyborem. O ile idealnie sprawdzi się w sypialni, o tyle absolutnie nie nadaje się do przedpokoju, do którego ciągle wchodzi się z dworu brudnymi butami. Poza tym, wysokie runo będzie uciążliwe w jadalniach, kuchniach, a jeśli mamy zwierzęta domowe, szczególnie psy, również w salonach. Na szczęście istnieje świetna alternatywa, a mianowicie belgijskie dywany sznurkowe.
tanie dywany

Belgijskie dywany sznurkowe - do przedpokoju, salonu, jadalni, kuchni, na taras

Jako, że wysoka jakość, trwałość, odporność na codzienną eksploatację, ciasny splot, łatwość w utrzymaniu czystości, a jednocześnie stylowy design to cechy typowe dla belgijskich dywanów sznurkowych, nie dziwi, że modele te doskonale sprawdzają się w różnych pomieszczeniach. Zdają egzamin zarówno w kuchniach i jadalniach narażonych na zabrudzenia spowodowane żywnością, w przedpokojach, do których wchodzi się brudnymi butami, w salonach, jako oryginalna dekoracja, a nawet na tarasach i balkonach, na których chcemy stworzyć wyjątkowy klimat. Jednym słowem - belgijskie dywany sznurkowe to modele modne i niesamowicie praktyczne zarazem.

Belgijskie dywany sznurkowe - w pasy, geometryczne wzory, koniczynę marokańską

Co sprawia, że belgijskie dywany sznurkowe są nie tylko bardzo praktyczne, ale też modne? Przede wszystkim atrakcyjnie wygląda efekt ciasnego splotu, czyli tzw. tkania na płasko. Poza tym, ogromny wpływ ma na to fakt, że dostępne są w kolorach i wzorach, które są obecnie na topie. Wybierać możemy m.in. z efektownych dywanów w czarno-białe geometryczne wzory, koniczynę marokańską w różnych odcieniach beżu oraz tych, w kolorowe pasy. W zależności od tego, w jakim stylu zaaranżowane są nasze wnętrza i jakie kolory w nich przeważają jesteśmy w stanie idealnie dopasować do nich egzemplarze raczej stonowane, uniwersalne lub też wyraziste, w żywych kolorach.