Dywan boisko do piłki nożnej

Dla każdego rodzica niewątpliwie najważniejszą istotą na świecie jest jego dziecko. Każdy, kto ma potomstwo stawia jego szczęście przed swoim. Na szczęście to składa się oczywiście wiele czynników. Niewątpliwie tym, co czyni nasze pociechy radosnymi, sprawia, że czują się bezpieczne, kochane m.in. jest ich własny pokój. W pierwszej chwili może wydawać się to błahostką, jednak dla malca znaczy naprawdę dużo. Zwłaszcza, jeśli urządzając dziecięcy pokój rodzic weźmie pod uwagę gust, upodobania i zainteresowania malca. Najpiękniejsze pokoje dla dzieci to wnętrza, w których widać dziecięcą pasję i dziecięcą energię. Warto więc poszukiwać takich dodatków i dekoracji, które je odzwierciedlają. Dla małego kibica piłki nożnej z pewnością będzie to dywan boisko.

Dywan boisko do piłki nożnejZobacz w sklepie: Dywany dla dzieci

Dywan boisko do piłki nożnej - w sam raz dla chłopca!

Czy może być coś lepszego do pokoju młodego fana footballu od zielonego dywanu boiska, na środku którego znajduje się czarno-biała piłka nożna? Taki dywan to spełnienie aranżacyjnych marzeń wszystkich chłopców, którzy każdą wolną chwilę spędzają z kolegami na tzw. „orliku”. Poza tym, że dywan boisko oddaje pasję malca, przy okazji jest ważnym nośnikiem koloru. Co więcej, stanowić może motyw przewodni, swego rodzaju bazę. Z zielenią dywanu boiska możemy tak naprawdę zestawić większość kolorów. A jeśli chcemy, by pokój naszego synka prezentował się naprawdę designersko, utrzyjmy go w trzech barwach - wspomnianej już zieleni oraz bieli i czerni widniejących na piłce nożnej.

Jaki dywan boisko do piłki nożnej wybrać?

W internecie znajdziemy masę różnego rodzaju dywanów przypominających boisko do gry w piłkę nożną. Zanim zdecydujemy się na zamówienie konkretnego produktu, warto jednak, abyśmy najpierw zerknęli na poszczególne parametry. Po pierwsze, wymierzmy dokładnie pokój naszej pociechy - to pozwoli wybrać odpowiedni rozmiar dywanu. Po drugie, sprawdźmy, z jakiego materiału został on wykonany. W przypadku tego typu modeli najlepszą opcją są dywany akrylowe - nie dość, że ich kolory są intensywne i trwałe (co szczególnie ważne w przypadku dywanu boiska), to jeszcze ich włókno jest przyjazne dla alergików.