Dywany czarno białe

Dywany pełnią ogromnie ważną funkcję w naszych domach. Nie dość, że pozwalają utrzymać we wnętrzach właściwy komfort cieplny, tłumią dźwięki a chodzenie po nich jest swoistą rehabilitacją dla często zmęczonych stóp i kręgosłupa, również stanowią bardzo istotny element dekoracji. W związku z tym, układamy je niemal we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniach: sypialniach i pokojach dziecięcych, salonach, jadalniach i kuchniach, a także w łazienkach i przedpokojach. Z ich pomocą możemy podkreślić styl, w jakim zaaranżowaliśmy mieszkanie bądź też przełamać spójną estetykę, wprowadzić oryginalny, nieco kontrastowy element. W jednym, jak i drugim przypadku pomocne okażą się dywany czarno białe będące klasyką w najlepszym wydaniu.

Dywany czarno białe we wnętrzach w stylu klasycznym i nowoczesnym

Z pomocą dywanów czarno białych podkreślimy charakter wnętrz zaprojektowanych w duchu klasyki i nowoczesności. Kontrastowe zestawienie dwóch kolorów stanowić będzie idealne dopełnienie klasycznych, pomalowanych na biało, kremowo lub popielato ścian, drewnianych podłóg i mebli, czarnych i białych dodatków oraz dekoracji. Wprowadzi do pomieszczeń odrobinę elegancji i harmonii. Te same modele dywanów doskonale odnajdą się w domach nowoczesnych - będą pięknie współgrały z nowoczesnymi sprzętami AGD i RTV, modnymi współcześnie meblami lakierowanymi, a także z metalowymi elementami wykończenia.
tanie dywany

Dywany czarno białe we wnętrzach w stylu skandynawskim

Dywany czarno białe to także genialny dodatek do pokojów, kuchni i łazienek zaprojektowanych w zgodzie z filozofią hygge, którą niewątpliwie kieruje się styl skandynawski. Egzemplarze, na których widnieją czarno białe geometryczne wzory bądź popularna koniczyna marokańska idealnie komponują się z miękkimi, wygodnymi sofami i fotelami w różnych odcieniach szarości i błękitu, ozdobnymi poduchami i wełnianymi pledami, zasłonami w dużych oknach i drewnianą podłogą w odcieniu naturalnego drewna lub bieli. Takie dywany będą również pięknie kontrastowały z naturalną zielenią kwiatów doniczkowych, których nie może zabraknąć w skandynawskich wnętrzach.