Ekskluzywne dywany wełniane

Styl elegancki we wnętrzach jest stylem absolutnie ponadczasowym, który w zależności od panujących w danym sezonie trendów możemy wzbogacać o modne dodatki. Miłośnikom klasyki i wytworności z pewnością przypadną do gustu mieszkania i domu utrzymane w estetyce nowojorskiej. W sypialniach, salonach, jadalniach, kuchniach, łazienkach oraz przedpokojach inspirowanych nowojorską estetyką komfort przeplata się z elegancją, miękkie, przyjemne w dotyku tkaniny z wytwornym, złotym lub srebrnym wykończeniem lamp, ram luster i obrazów. Bardzo ważnym elementem są delikatnie zdobione tapety na ścianach w jasnych, uniwersalnych kolorach (biel, écru, beż) oraz sztukaterie. Idealnym dopełnieniem są natomiast ekskluzywne dywany wełniane.
tanie dywany

Ekskluzywne dywany wełniane - w sam raz do wnętrz w stylu eleganckim, klasycznym nowojorskim

Tym, co najważniejsze dla stylu eleganckiego i nowojorskiego we wnętrzach są gustowne, bogate, luksusowe dodatki. Obok solidnych, wysokiej jakości mebli w salonach, jadalniach, sypialniach i innych pomieszczeniach w mieszkaniu/domu nie może więc zabraknąć pięknych, wytwornych lamp, obrazów na ścianach, ramek ze zdjęciami, a także ekskluzywnych dywanów wełnianych. Te ostatnie nie tylko sprawiają, że pomieszczenie zyskuje istotny element dekoracji, ale również ocieplają, czynią je bardziej przytulnym. W kwestii kolorów niewątpliwie warto postawić na szarości, brązy, beże, écru. Niemniej do stylu nowojorskiego idealnie pasują czarno-białe ekskluzywne dywany wełniane. W tym przypadku należy szczególnie zainteresować się modelami w geometryczne wzory, pasy czy też motyw koniczyny marokańskiej.

Ekskluzywne dywany wełniane - jaki rozmiar dywanu wybrać?

Bez wątpienia tymi najbardziej ekskluzywnymi dywanami wełnianymi są modele o dość dużej powierzchni. Oczywiście nie chodzi tu o to, by dywanem zakryć cały parkiet, panele czy kafle, jednak w miarę możliwości, warto zainwestować w duże, ekskluzywne dywany wełniane. Są one zdecydowanie bardziej eleganckie, okazałe, aniżeli niewielkie prostokątne, kwadratowe czy okrągłe dywaniki. Wobec tego, jeśli tylko mamy to szczęście, że nasze mieszkanie jest dość przestronne, należy przemyśleć zakup egzemplarzy o wymiarach 200x300, 240x310, 260x350. Takie modele ekskluzywnych dywanów wełnianych będą wyglądały jeszcze bardziej luksusowo, a jednocześnie zapewnią nam 100% komfortu.