O NAS


Jako fachowcy w dziedzinie produkcji dywanów wielokrotnie prezentowaliśmy dywany światowej klasy na targach krajowych i zagranicznych. W latach 90tych w naszych salonach między innymi: w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie i Gdyni wystawialiśmy dywany z całego świata: chińskie, perskie, nepalskie, kaukaskie, czy indyjskie. Ich produkcja oparta jest na technice ręcznego wiązania najwyższej jakości naturalnych materiałów i barwników.

W naszym sklepie posiadamy ponad 3000 dywanów z których część stanowi ekskluzywna kolekcja - najwyższa jakość od sprawdzonych producentów na co dajemy gwarancję kilkudziesięcioletniego doświadczenia, oraz kolekcje krajowe z naturalnych oraz sztucznych tworzyw.

Głównym priorytetem Firmy jest - solidna i rzetelna obsługa oraz jak najwyższa jakość oferowanego towaru. Obsługujemy osoby fizyczne oraz wszystkie podmioty gospodarcze. Naszym założeniem jest największy asortyment towarów produkcji krajowej i zagranicznej oraz jego jakość.

Od początku powstania firmy bardzo dużą wagę przywiązujemy do akcji charytatywnych. Od wielu tak pomagamy domom dziecka i szpitalom. Oferujemy rabaty, promocje, organizujemy także imprezy okolicznościowe.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom czasu oraz tendencjom rynku oferujemy sprzedaż internetową oraz usługę prezentacji dywanów w domu klienta.


Serdecznie zapraszamy!

Kontakt z nami:
Adres korespondencyjny:
Clip Sp. z o.o.,
ul. Wolska 11,
20-411 Lublin.
tel. kom.: 794 155 155
info@carpetoutlet.pl